Antonija

HVALJEN ISUS I MARIJA!

Zovem se Antonija. Želim svjedočiti kako sam u Šurkovcu dobila duševno i fizičko ozdravljenje.
Bila sam totalno duhovno pala. Zatim sam i fizički propala. Bila sam na dnu. U tami. Problemi s ovim i s onim, uglavnom nema izlaska. Nisam imala volje živjeti. Jedna mi je prijateljica rekla da moram otići u Šurkovac. Tako je i bilo. Ona je išla sa mnom. Kad sam došla, sve mi je bilo OK. Kontam, crkva kao crkva. Što, ništa posebno. Krenuo je program. Fra Ivo je počeo moliti. Nikada neću moći opisati tu bol vatrenu u prsima. Grozno! Jednom riječju, PAKAO! Tresla sam se, plakala skoro cijelo vrijeme. Hvala Bogu, došla je radost u moje srce. Kad je fra Ivo molio za ozdravljenje kralježnice (imala sam krivu kralježnicu), osjetila sam toplinu tako milu niz moja leđa. Prednji zubi mi se vratili za nekih centimetar! Slava Isusu!
Drugi put kad sam išla, za vrijeme molitve moje srce je snažno udaralo od RADOSTI!!! Predivan osjećaj!!! Dobila sam milost od Boga da sam svakome sve oprostila!!! Tako da sam oprostila i svome ocu koji nije sa mnom od rođenja.
Ja ne mogu opisati tu radost u svome srcu, tu neku snagu, volju za životom. I rekla sam kad se god bude išlo, ići ću!

Hvala ti Isuse i SLAVA TI!!! BOG MOJ I SVE MOJE!!! ❤