Juro Buzuk (BiH)

ISUSE, TEBI JE SVE MOGUĆE

Ja sam Juro sin Marka iz Žuna (65 god). Moje svjedočenje se u prvom redu odnosi na ozdravljenje kralježnice. Veći dio svoga života sam imao trajne bolove u kralježnici, a katkada sam imao takve bolove da sam bio totalno nepokretan po 10-15 dana.

Prošloga rujna 2009. godine sam imao tako jake bolove u kralježnici da sam se jedva kretao - bio sam sav ukočen poput robota. Ni spavati nisam mogao. Tjedan dana sam se mučio. Tako je došla subota kad je u Šurkovcu bila zakazana misa za ozdravljenje.

Nakon slavljenja sv. Mise slijedio je pojedinačni blagoslov. Kad sam došao na red pred svećenika fra Ivu, rekao sam mu da imam problema s kralježnicom i cirkulacijom. Nakon polaganja ruku i molitve nada mnom otišao sam u klupu i sjeo. Nakon pet minuta smo izašli iz crkve. Na samom izlazu iz crkve osjećam da više nemam nikakvih ukočenosti niti bolova u kralježnici. Sam sebi ne mogu vjerovati. Počinjem mrdati ramenima, nema bolova.

Na putu prema kući u stopalima i prstima na nogama osjetim da ulazi velika toplina. Zastao sam. Suze su mi potekle dok sam Isusu zahvaljivao za ozdravljenje ... Od tog dana je prošlo više od tri mjeseca. Više nemam problema sa zdravljem. Ja sada normalno radim sve poslove u kući i oko kuće. Osjećam se da pucam od zdravlja i u punoj sam snazi.

Hvala ti, Isuse. Tebi je sve moguće!