Danica Rimac (Njemačka)

ISUS ME IZLIJEČIO DUHOVNO I FIZIČKI

Zovem se Danica. Živim u Stuttgartu i ovim putem želim vam svjedočiti kolika je Isusova ljubav, koliko nas voli i kako je promijenio moj život. Radosna sam što sam upoznala Isusa koji me izliječio DUHOVNO I FIZIČKI.

Duhovno sam bila bolesna, to mogu sada reći, jer kad čovjek dolazi u Crkvu, i ništa ne razumije, ne osjeti u srcu, a takva sam bila, kao jedno drvo je koje se suši - BOŽE MOJ PORED TOLIKOGA IZVORA VODE. Ali Bog je ljubav i daje nam sve što je za nas dobro.

U mojem slučaju jedna Duhovna obnova je promijenila moj život, dragi Isus je moje srce obasuo svojom milosti i pozvao me u našu župu gdje je došao fra Ivo Pavić održati Duhovnu obnovu. Moje tako usamljeno srce kakvo je bilo, počelo je kucati jače i jače.

Ja sam izgubila brata i sestru u automobilskoj nesreći i nisam to prežalila. Patila sam, plakala vječito i pitala se: "Bože, pa zašto?" Svaka riječ koju je fra Ivo izgovarao dirala je moje srce i opet sam plakala, ali za razliku od prije, počela sam moliti Isusa da mi oprosti za moje propuste i sve moje grijehe. Kroz plač sam počela razumijevati i spoznavati sve svoje grijehe za koje sam se kajala. Isus je moje srce liječio od bola, od rana iz djetinstva pa i od moje bolesti.

Od toga dana i Duhovne obnove ja sam išla u svakoj mogućnosti na Sv. Misu i sve sam razumjela i jedva čekala da idem u crkvu. Prošlo je par godina i čula sam da fra Ivo opet dolazi malo dalje od mojega grada. Molila sam Isusa da i druge ljude ozdravi u tijelu i duši, da oni koji žive kao što sam ja živjela, upoznaju ljubav Božju. Mislila sam da neću moći ići na Duhovnu obnovu do zadnjega, ali Isus me je pozvao i ja sam išla. Počeo je dan s molitvom.

Dovela sam svoje sinove sa sobom i molila sam Isusa da moja djeca upoznaju ljubav njegovu i predala sve Gospodinu po volji. Kada je bio blagoslov, počivala sam u Duhu i osjetila sam kako mi se lijeva strana i moje srce grije - toplinu. Tada je moje srce dobilo oklop Božje ljubavi, ako smijem tako nazvati, jer to je Bog izliječio moje srce i srčane zaliske. Imala sam godinama probleme s otkucajima srca, rupicu na srčanom zalisku i jako nizak tlak zbog čega sam više puta odvezena u hitnu pomoć i doktori su rekli da to moram operirati.

U mom slučaju Isus je ozdravio moje srce bez operacije. Moj doktor me je poslao kod specijalista kardiologa da snimi sve da bi me uvjerio da je to nemoguće bez operacije, ali na SLAVU ISUSU nalazi su super. Dobila sam potvrdu da ne postoji niti rupica, srce normalno kuca, a tlak normalan. Isus me je ozdravio u duši i tijelu i još da bude na veću slavu Isusu, moj sin od 7 god. želi biti svećenik. Krunicu je naučio, i moli. Zar ima što ljepše od toga kad čujete malo dijete da se moli, i moli za svećenike, časne sestre.

BOŽE, HVALA TI NA MILOSTI KOJU SI NAM DAO!
HVALA DA SI NAM POSLAO SVOJE SVEĆENIKE!
ISUSE HVALA TI!