Hvaljen Isus i Marija,

Ja želim posvjedočiti, da me Isus na duhovnoj obnovi u Grazu, preko fra Ive Pavića oslobodio od prokletstva na ljepotu!

Nakon što je jedna žena molila nada mnom, više od godinu dana sam strašno patila. Ta gospođa je doživjela obraćenje ali se nije odrekla okultnih praksi. Ja to nisam znala! To se dogodilo u crkvi. Ona je član molitvenog tima. Od nje sam doživjela i duhovno zlostavljanje.

Isus mi je poslije pokazao, da i u crkvi ima zla i da se čovjek mora jako paziti tko moli za nj i nad njim. Nakon njezine molitve moje oči su se promjenile i nisu više bile lijepe kao nekada. Imala sam samoubilačke misli i nisam mogla funktionirati. Godinu dana nisam mogla raditi, bila sam u depresiji. Na duhovnoj obnovi u Grazu 2023 godine, Isus me je preko fra Ive oslobodio toga zla i vratio mi moje lijepe oči!

I moje kosti su se izravnale od čeljusti i lice mi se proljepšalo.

Hvala i slava Isusuuuu!

M. M.