Mise za Božić u župi Šurkovac!

Objavljeno

U ponedjeljak 24. 12. slavit ćemo svečano misu POLNOĆKU.

U utorak 25. 12. je BOŽIĆ. Mise ćemo slaviti u Šurkovcu u 11 sati, u Kalajevu u 13 sati.

U srijedu je sveti STJEPAN prvomučenik i mise u Šurkovcu su u 11 sati, u Kalajevu u 13 sati.

U četvrtak je sv. IVAN apostol i evanđelist sv. misa će biti samo u Šurkovcu u 11 sati.

U petak je blagdan NEVINE DJEČICE. Sv. Misa će biti večernja u 18 sati.

U petak je blagoslov obitelji u Kalajevu. Početak u 9 sati.

U Šurkovcu je blagoslov obitelji u subotu. Sveta misa večernja u 18 sati.

NB. Kod blagoslova obitelji pripremiti: blagoslovljenu vodu, zapaljenu svijeća, Bibliju, dočekati svećenika pred vratima.

U nedjelju je blagdan SVETE OBITELJI. Mise u Kalajevu u 9 sati i Šurkovcu u 11 sati.

U ponedjeljak je sv. SILVESTAR. Slavit ćemo misu zahvalnicu u 18 sati.

Doček Nove 2019. g. bit će u crkvi. Početak okupljanja u 22 sata.

BOŽIĆNA ČESTITKA

Da bi spasio jedan narod (izraelski narod) Bog je slao proroke (Mojsija, Jošuu, Iliju, Ezekijela, Izaiju itd.). A da bi spasio čovjeka Bog nije poslao nikoga nego je On sam došao u malenom djetetu ISUSU.

Tim mislima svim župljanima, hodočasnicima, prijateljima, ljudima dobre volje želim od srca SRETAN I RADOSTAN BOŽIĆ!

župnik, dr. fra Ivo Pavić