Mise u Šurkovcu!

U subotu 14. 11. nema mise za zdravlje u Šurkovcu. U nedjelju 15. 11. je mlada Nedjelja i misu će slaviti fra Josip Božić (ratni župnik). Početak je u 11 sati.

Mise u Šurkovcu!

U subotu 7. 11. biti će molitveni susret i misa za zdravlje u Šurkovcu. Početak je u 13 sati.
U nedjelju 8. 11. u 10, 30 sati biti će priprava za misu i misa za zdravlje. Nakon ove dvije mise slijedi pojedinačni blagoslov nad svima i molitva za krštenje u Duhu Svetom.

Mise za Svi Svete i Dušni Dan

U subotu u 11 sati na groblju Lipici, u 13 sati misa za zdravlje u crkvi. U nedjelju u 9 sati u Šibovima; u Kalajevu u 11 sati; u Šurkovcu u crkvi u 13 sati; na Kosi u 15 sati. U ponedjeljak za Dušni Dan: Sv. Rok u 9 sati; Volar u 11 sati; u 13 sati sv. Marko u Šurkovcu u 15 sati. NB. tko sudjeluje na tri mise može dobiti potpuni oprost za sebe ili za jednog pokojnika.

Fra Ivo u Beču (Wien)

U četvrtak 22. 10. 2015. fra Ivo će slaviti misu u Beču.
Adresa: Rheindorferstr. 21, Bezirk 15.
Početak je u 16 sati.

U subotu 24. 10. nema molitvenog susreta niti mise za zdravlje u Šurkovcu.
U nedjelju 25. 10. bit će misa za bolesnike u 11 sati. Nakon mise pojedinačni blagoslov!

Mise u Šurkovcu

U subotu 18. 10. nema mise za zdravlje u župi Šurkovac. U nedjelju 19. 10. je misa u 11 sati. Slavit će je fra Ivo.