Sveti Josip Radnik u Kalajevu!

U petak 1. 5. slavit ćemo sv. misu u Kalajevu. Početak je u 11 sati. U subotu 2. 5. u Šurkovcu nema molitvenog susreta niti mise za zdravlje. U nedjelju 3. 5. u 11 sati slavit ćemo misu za zdravlje. Nakon mise pojedinačni blagoslov nad svakim.

Duhovni seminar

Vabimo vas na duhovni seminar pri frančiškanih v cerkvi sv. Ane v Kopru v ponedeljek in torek 11. in 12. maj 2015. V ponedeljek začnemo ob 16. uri s slavljenjem in katehezo, ob 18. uri je sveta maša; v torek začnemo ob 8. uri in zaključimo ob 12. uri s sveto mašo.

Župne obavijesti!

U subotu 25. 04. u 13 sati bit će molitveni susret i misa za zdravlje. U nedjelju 26. 04. u 10,30 sati bit će priprava za misu i misa za zdravlje. Nakon misa slijedi pojedinačni blagoslov nad svakim.

Razotkrivena Marija od Božjeg milosrđa

Iako su već prije dvije godine katolički blogeri otkrili tko se krije iza imena Marije od Božjeg Milosrđa, tek je, napokon, prije nekoliko tjedana poznati irski list “Irish Mail on Sunday”, nakon dužeg istraživanja, objavio nepobitne dokaze o pravom identitetu lažne vidjelice.

Raspored misa u velikom Tjednu

Na veliku srijedu misa u Šurkovcu u 7 sati ujutro. Veliki četvrtak u Večeri Gospodnjoj - večernja misa u 19 sati. Veliki petak u muci Gospodnjoj - obredi počinju u 15 sati. Velika subota ili Velika noć slavit ćemo misu Bdijenja u 22 sata (ujutro u Šurkovcu u 10 sati u Kalajevu u 11 sati bit će blagoslov jela). Uskrs - Velika nedjelja - mise u Šurkovcu u 11 i Kalajevu u 13 sati. Uskrsni ponedjeljak mise u Šurkovcu u 11 sati i Kalajevu u 13 sati.

Mise u Šurkovcu!

U subotu 28. 03. počinje molitveni susret u 13 sati. U nedjelju 29.03. je Cvjetnica i početak mise je u 11 sati. Nakon mise pojedinačni blagoslov!