Vijest za hodočasnike

Cijeli siječanj/januar u 13 sati bit će molitveni susreti i mise za zdravlje u Šurkovcu. Nedjeljom ostaje u 11 sati. Nakon mise slijedi pojedinačna molitva za one koji to žele.

Župne obavijesti!

U ponedjeljak i utorak su mise u 7 sati. U utorak od 9 sati počinje blagoslov obitelji u Šurkovcu. U srijedu je blagoslov obitelji u Kalajevu. U srijedu u 18 sati je misa zahvalnica u Šurkovcu. Od 22 sata doček nove godine u Crkvi. (Ima grijanje). U subotu u 13 sati bit će molitveni susret i misa za zdravlje. U nedjelju je misa u 11 sati.

Isus te čeka u sakramentu pomirenja!

U petak 19. 12. 2014., u 11 sati bit će božićna ispovijed u Šurkovcu i Kalajevu! U subotu 20. 12. u 13 sati bit će molitveni suret i misa za zdravlje u Šurkovcu. U nedjelju 21. 12. u 11 sati slavit ćemo misu za bolesnike. Nakon susreta i mise slijedi pojedinačna molitva za sve one koji to žele.

Intervju: fra Ivo Pavić

Za vjersku emisiju "Duhovna razmišljanja" na radio Livnu fra Ćiro Lovrić ugostio je poznatog franjevca karizmatika fra Ivu Pavića župnika iz župe Šurkovac kod Prijedora.

Obavijest

U subotu 13. 12. 2014., u 13 sati bit će molitveni susret i misa za zdravlje u Šurkovcu. U nedjelju 14. 12. u 10,30 sati priprava za misu i misa za bolesnike u 11 sati. Nakon mise bit će pojedinačni blagoslov za sve one koji to žele!

Vijest za hodočasnike!

U subotu 6. 12. nema molitvenog susreta ni mise za zdravlje u Šurkovcu. U nedjelju 7. 12. 2014., bit će misa za bolesnike u 11 sati. U subotu 13. i 20. 12. 2014., bit će molitveni susreti i mise za zdravlje. Svake nedjelje u Šurkovcu u mjesecu prosincu bit će sv. misa u 11 sati.

U petak 14.11. 2014., fra Ivo će slaviti svetu misu i moliti za bolesne u župi sv. Nikole Tavelića u Mrkonjić gradu. Početak je u 11 sati. Prati ga band "Božji glas".