Mise u Šurkovcu!

U subotu 20. 06. neće biti molitvenog susreta niti mise za zdravlje. U nedjelju 21. 06. bit će misa za bolesnike. Početak u 11 sati. Nakon mise pojedinačni blagoslov!

Vijesti iz Šurkovca!

U subotu 6. 06. nema molitvenog susreta niti mise za zdravlje u Šurkovcu. Tada smo u Sarajevu na susretu s Papom Franjom. U nedjelju 7. 06. bit će misa za zdravlje u Šurkovcu. Početak je u 11 sati.

Patron župe u Šurkovcu!

U srijedu 10. 06. i četvrtak 11. 06. će biti mise u 17 sati kao priprava za patron župe u Šurkovcu.
U petak 12. 06. 2015. slavit ćemo patron župe - Presveto Srce Isusovo! Svečana sv. Misa će biti u 11 sati.
...

Mise za zdravlje u Šurkovcu

U subotu 30. 05. bit će molitveni susret i misa u Šurkovcu. U nedjelju 31. 05. misa počinje u 11 sati. Nakon mise slijedi pojedinačni blagoslov za sve one koji to žele!